СТІНИ БУДУТЬ ВАМ ВДЯЧНІ
РОБОТИ ІЗ ЗАТИРАННЯ 

Наші товари для затирання швидко наносяться перед фарбуванням для полегшення подальших робіт. Саме на цьому ключовому етапі будівельних робіт стінам і стелям можна надати бездоганного вигляду шляхом усунення нерівностей. 
Наш асортимент товарів для затирання допомагає у проведенні підготовчих та ремонтних робіт, незалежно від поверхні нанесення ...

Наші товари для затирання швидко наносяться перед фарбуванням для полегшення подальших робіт. Саме на цьому ключовому етапі будівельних робіт стінам і стелям можна надати бездоганного вигляду шляхом усунення нерівностей. 
Наш асортимент товарів для затирання допомагає у проведенні підготовчих та ремонтних робіт, незалежно від поверхні нанесення та навколишніх умов. 

More

Subcategories

 • ІНСТРУМЕНТИ

  Компанія SEMIN пропонує низку інструментів для полегшення нанесення шпаклівок. Шкребки та шпателі в асортименті забезпечують кращі результати та якісне затирання. Ми пропонуємо інструменти, що дозволяють наносити матеріали з неймовірною точністю.

 • ЗАТИРАННЯ СТІН 

  Компанія SEMIN пропонує низку спеціальних товарів для затирання стін і бездоганного остаточного опорядження поверхонь. До нашого асортименту продукції для затирання стін входять шпаклівки для нанесення валиком, а також сухі й інші шпаклівки.

 • ГЕРМЕТИКИ 

  Герметики, які ми пропонуємо, було створено для усунення витоків повітря з різних видів будівель (приватних і багатоквартирних будинків). Таким чином, герметики SEMIN дозволяють підвищити енергетичну ефективність житла з метою дотримання вимог норм RT 2012.

 • ДЕКОРАТИВНІ ШПАКЛІВКИ 

  Декоративні шпаклівки SEMIN забезпечують естетичне та охайне остаточне покриття. Наші шпаклівки зручно наносяться на стіни за один-два проходи та забезпечують бездоганний зовнішній вигляд. Випускаються декоративні шпаклівки різного типу та складу.

 • ШПАКЛІВКИ AIRLESS 

  Компанія SEMIN пропонує внутрішні декоративні шпаклівки для швидкого нанесення на великі площі шляхом розпилення. Пульверизація шпаклівок AIRLESS легко здійснюється за допомогою машини з ручним розпилювальним пістолетом і широким соплом, що ідеально підходить для стін і стель.

 • ҐРУНТОВКИ

  Ґрунтовки та підготовчі покриття для ґрунтовки марки SEMIN призначені для покращення адгезії та якості поверхні перед її фарбуванням. Ґрунтовки пропонуються в різних варіантах відповідно до типу недоліків поверхні, які необхідно усунути, щоб отримати ідеальні стіни.

 

Інформаційний бюлетень