СТІНИ БУДУТЬ ВАМ ВДЯЧНІ

CЗАГАЛЬНІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ І ВІДПОВІДНИМИ ПОСЛУГАМИ

Для користування веб-сайтом http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua необхідно обовязково погодитися з усіма загальними умовами користування, наведеними нижче. Ці умови користування можуть бути змінені або доповнені в будь-який момент, тому користувачам веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.uaрекомендується регулярно їх переглядати. 

Користувачі можуть отримати доступ до веб-сайту будь-коли. Проте з ініціативи адміністрації в роботі веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua можуть виникати перерви з метою проведення технічного обслуговування, про дату та час якого користувачам буде попередньо повідомлено. 

Компанія Semin слідкує за постійним оновленням вмісту веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua. Ці загальні умови користування можуть бути змінені в будь-який момент, тим не менше користувачі повинні дотримуватися цих умов і слідкувати за їх змінами.


1. Опис надаваних послуг

Веб-сайт http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua розроблений з метою надання інформації щодо всіх видів діяльності компанії.

Компанія SEMIN надає на веб-сайті http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua якомога точнішу інформацію. Проте вона не несе відповідальність за упущення, неточності та недоліки в оновлених відомостях, незалежно від того, чи вони виникли з її власної вини, чи з вини сторонніх партнерів, які надали таку інформацію. 

Вся інформація, яка знаходиться на веб-сайті http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua, наведена в довідкових цілях і може бути змінена. Крім того, відомості, наведені на веб-сайті http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua, не є вичерпними. Вони представлені за умови можливості внесення до них змін після публікації на веб-сайті.


2. Обмеження відповідальності

Для роботи веб-сайту використовується технологія JavaScript. 

Користувач заходить на веб-сайт http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua з компютера або будь-якого іншого пристрою, який може здійснювати зєднання з мережею Інтернет. Користувач погоджується з тим, що він розуміє можливі ризики та погоджується з ними. Зокрема, він визнає, що відомості, які передаються через цей веб-сайт або зберігаються на ньому, можуть бути перехоплені або змінені проти волі компанії SEMIN. Тому користувачеві настійно рекомендується вжити всі застережні заходи, необхідні для захисту від дій зловмисників, зокрема, забезпечивши захист інформаційної мережі, встановивши програмне забезпечення для виявлення вірусів із можливістю постійного оновлення.

Компанія SEMIN в жодному разі не несе відповідальність за пошкодження компютерного обладнання користувача під час навігації на веб-сайті http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua або після її завершення. Крім того, компанія SEMIN не несе відповідальність за неправильне користування інформацією або послугами на веб-сайті. Більш того, компанія SEMIN в жодному разі не несе відповідальність ані за можливі помилки на веб-сайті, ані за повноту оброблюваної інформації, ані за недоступність інформації. Користувач визнає за компанією SEMIN право без попереднього сповіщення вносити зміни до веб-сайту та тимчасово або назовсім припиняти роботу всього веб-сайту або його частини. Компанія SEMIN не несе відповідальність за тимчасову, часткову або повну відсутність доступу до веб-сайту, зокрема в разі проведення технічного обслуговування веб-сайту або сервера, на якому він розташований, в разі технічних несправностей, більш загально, у разі подій, які знаходяться поза контролем компанії.

Компанія SEMIN не несе відповідальність за прямі або непрямі збитки через пошкодження обладнання користувача під час отримання доступу до веб-сайту компанії SEMIN, що виникли в результаті використання обладнання, що не відповідає зазначеним технічним вимогам, або в результаті виникнення помилки або несумісності. 

Також компанія SEMIN не несе відповідальність за прямі збитки (наприклад, ринкові збитки, втрата нагоди), які виникли через користування веб-сайтом http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua. 

У розпорядження користувача надаються інтерактивні простори (можливість ставити запитання на сторінці з контактними даними). Компанія SEMIN залишає за собою право видаляти з цього простору будь-який вміст, який суперечить чинному французькому законодавству, зокрема його положенням щодо захисту даних, без попереднього сповіщення. За необхідності компанія SEMIN зберігає за собою право притягати користувачів до цивільної відповідальності та (або) виплати штрафу, зокрема за расистські, образливі, принизливі повідомлення або повідомлення порнографічного змісту, незалежно від їх форми (у вигляді тексту або фотографій).


3. Інтелектуальна власність і підробки

Цей веб-сайт і всі його елементи, зокрема товарні знаки, логотипи, фотографії, програми, дані, бази даних, анімаційні або неанімаційні зображення, звуки, малюнки, графічні елементи, відео текст та інші елементи, що повязані з посиланнями на сторонні веб-сайти, є власністю компанії SEMIN або компанія SEMIN видала дозвіл на користування ними. На всі ці елементи розповсюджується дія положень Кодексу інтелектуальної власності, згідно з якими вони захищені від несанкціонованого використання законом або цими загальними умовами користування, порушення яких обумовлює судове переслідування. Перегляд веб-сайту не передбачає видавання жодних ліцензій і передавання прав на елементи цього веб-сайту, якщо інше чітко не зазначено на веб-сайті. Копіювання, відтворення, представлення, адаптування або зміна, повне або часткове розповсюдження веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua, а також всього його вмісту або його частини будь-яким чином або на будь-якому носії є незаконним без отримання на це попередньої письмової згоди відповідального редактора або власника прав на елемент на веб-сайті. Користувач може переглядати, завантажувати та друкувати документи та відомості за умови дотримання наведених нижче умов :


•    документи можна використовувати тільки в особистих цілях з метою ознайомлення та тільки в конфіденційних умовах згідно зі статтею L. 122–5 2° Кодексу інтелектуальної власності;


•   заборонено будь-яким чином змінювати документи та відомості;


•   заборонено розповсюджувати документи та відомості за межі веб-сайту.


Користувач має право тільки використовувати дані, він не має права в жодному разі передавати права інтелектуальної власності на елементи веб-сайту. Усі відмітні знаки, логотипи та товарні знаки, представлені на веб-сайті, є власністю компанії SEMIN і захищені згідно з положеннями Кодексу інтелектуальної власності та Цивільного кодексу, які регламентують права на торгові знаки, промислові зразки та цивільну відповідальність. Будь-яке несанкціоноване використання вмісту або відомостей, наведених на веб-сайті, зокрема з комерційною метою, може обумовити судове переслідування на підставі позову про порушення авторських прав та (або) позову про недобросовісну та (або) паразитарну конкуренцію з боку власників таких прав.

4. Керування особистими даними

Під час користування веб-сайтом http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua можуть бути зібрані такі дані: URL-адреса посилань, через які користувач отримав доступ до веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua, постачальник, який надав користувачеві доступ, адреса інтернет-проколу (IP) користувача. 

У будь-якому випадку компанія SEMIN збирає особисті дані користувача тільки з метою надання певних послуг, пропонованих на веб-сайті http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua. Користувач свідомо надає такі відомості, зокрема тому, він вводить їх особисто. Саме тому користувачеві веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua чітко пояснюється, які відомості обовязково надавати, а які ні. 

Згідно з чинним законодавством усі користувачі мають право на письмову вимогу із зазначенням адреси для надання відповіді та разом із прикладеною копією дійсного посвідчення особи висувати заперечення, за необхідності та на законних підставах, а також вимагати доступ до особових даних, які їх стосуються, виправляти і видаляти їх шляхом подання запиту на адресу SEMIN — 1a, rue de la Gare 57920 KEDANGE-SUR-CANNER.

Жодні особисті дані користувача веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua не публікуються без його відома, не обмінюються, не передаються, не призначаються та не продаються в жодній формі стороннім особам. Тільки у випадку перекуповування компанії SEMIN і її прав зазначені відомості можуть бути передані потенційному покупцеві, на якого, у свою чергу, теж накладаються зобовязання перед користувачами веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.uaщодо збереження та зміни даних.

5. Гіперпосилання

На веб-сайті http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua міститься певна кількість гіперпосилань на інші веб-сайти, розміщених із дозволу компанії SEMIN. Проте компанія SEMIN не може перевіряти вміст веб-сайтів, відвідуваних через такі посилання, тому не несе за них жодної відповідальності. 

6. Мова

У разі перекладу цих загальних умов будь-якою іншою мовою, а також за умови виникнення суперечностей між франкомовною версією на веб-сайті та версією, перекладеною будь-якою іншою іноземною мовою, законною слід вважати тільки оригінальну франкомовну версію.

7. Інші положення


У разі визнання з будь-якої причини будь-якої частини цих загальних умов користування незаконною, недійсною або незастосовною взяті під сумнів положення будуть вважатися такими, що втратили юридичну силу, при цьому не ставлячи під сумнів дійсність інших положень, які будуть і надалі діяти для користувачів веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua.

Будь-які судові спори, повязані з користуванням веб-сайту http://www.semin-shpaklivka-ukrayina.com.ua, повинні підпорядковуватися французькому законодавству та, відповідно, підпадають під юрисдикцію французьких судів.
 

Інформаційний бюлетень