СТІНИ БУДУТЬ ВАМ ВДЯЧНІ
ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ МАЛЯРНИХ РОБІТ

Наш асортимент охоплює цілу низку корисних товарів для малярних робіт на нових і старих стінах, стелях, дерев’яних панелях і радіаторах. Компанія SEMIN пропонує комплекс товарів для будь-яких малярних робіт від підготування до оздоблення. Завдяки нам усі ваші будівельні роботи від обладнання до декорування поверхонь матимуть бездоганні результат...

Наш асортимент охоплює цілу низку корисних товарів для малярних робіт на нових і старих стінах, стелях, дерев’яних панелях і радіаторах. Компанія SEMIN пропонує комплекс товарів для будь-яких малярних робіт від підготування до оздоблення. Завдяки нам усі ваші будівельні роботи від обладнання до декорування поверхонь матимуть бездоганні результати. Компанія SEMIN надає інноваційні та легкі в нанесенні фарби для різноманітних малярних робіт. 
У нашому каталозі ви знайдете розчини, цементи, гіпсові матеріали та шпаклівки для шпарування, первинної обробки та затирання, які є необхідними для малярних робіт. Ми також пропонуємо ґрунтовки, засоби для спеціальної обробки та інструменти, необхідні для внутрішніх і зовнішніх малярних робіт. Наші фарби відрізняються легкістю нанесення, високою покривністю та витривалістю. Компанія також пропонує побутові хімічні засоби, скловолокнисті шпалери та різні зміцнювальні засоби для найвибагливіших малярів. Наша продукція для малярних робіт відрізняється високою екологічністю та якістю. 

More

Subcategories

 • РОБОТИ ІЗ ЗАТИРАННЯ 

  Наші товари для затирання швидко наносяться перед фарбуванням для полегшення подальших робіт. Саме на цьому ключовому етапі будівельних робіт стінам і стелям можна надати бездоганного вигляду шляхом усунення нерівностей. 
  Наш асортимент товарів для затирання допомагає у проведенні підготовчих та ремонтних робіт, незалежно від поверхні нанесення та навколишніх умов. 

 • РОБОТИ ЗІ ШПАРУВАННЯ

  Компанія SEMIN пропонує низку товарів для шпарування та ремонту пошкоджених або занадто шорстких стін. Наші спеціальні засоби для обробки, що наносяться перед шпаклівками для затирання, допомагають заповнити діри, щілини та штроби. 
  Спеціальні засоби швидкого сушіння, призначені для зовнішніх робіт, забезпечують швидкий і ефективний ремонт. Засоби для шпарування відрізняються високою адгезією та служать для ремонту поверхонь і усунення таких недоліків, як дірки від гвинтів.

 • РОБОТИ З ПЕРВИННОЇ ОБРОБКИ

  Ми пропонуємо низку товарів, призначених для робіт із первинної обробки. Спеціальні шпаклівки використовуються для виправлення недоліків оброблюваних поверхонь. Поверхні, неправильні з точки зору планіметрії, набудуть бездоганного вигляду в результаті використання шпаклівок для первинної обробки завдяки їхній високій здатності заповнювати щілини. 
  Наші сухі шпаклівки маскують недоліки та розрівнюють поверхні. Роботи з первинної обробки полегшуються завдяки швидкому нанесенню та простому застосуванню.

 • ДЕКОРАТИВНІ РОБОТИ 

  Компанія SEMIN пропонує низку товарів для декоративних робіт, які допомагають надати внутрішнім поверхням рельєфної фактури. Різноманітні практичні шпаклівки та фурнітура полегшують художнє оформлення приміщень.  
  Ми також пропонуємо клеї для паперових і скловолокнистих шпалер для досягнення ідеальних результатів під час декоративних робіт і оздоблення стін. 

Showing 1 - 3 of 3 items
 • НІЖ 15 СМ Ніж для затірки швів гіпсокартону. ПЕРЕВАГИ • Ергономічна ручка для комфорту та продуктивності• Висока якість• Легко чистити

 • Шпатель СЕ 78 - 15 CM - 100 CM Застосовується при оштукатурюванні різних поверхонь, в т.ч. гіпсокартону. ПЕРЕВАГИ • Спрощене застосування• Ергономічна ручка• Відмінна якість згладжування• Майже без шліфування

 • Perche CE 78 - 2X1M Використовується для дистанційної роботи зі шпателями LAME CE 78 при механізованому способі нанесення шпаклівки. Рекомендується для використання при вирівнюванні стель, стін, перегородок і підлоги всередині і зовні приміщення.

Showing 1 - 3 of 3 items
 

Інформаційний бюлетень